Przeznaczenie urządzeń - Saeshin
Saeshin - sprzęt stomatologiczny
Strona główna O firmie Produkty Informacje i Nowości
Menu

Przeznaczenie urządzeń

Produkty Saeshin to urządzenia stosowane głównie w laboratoriach protetycznych - spełniają one najsurowsze wymogi bezpieczeństwa i higieny. Urządzenia te znajdują również zastosowanie w kosmetyce, fabrykach i warsztatach, a także jako narzędzia wspomagające tworzenie rękodzieł (pracownie plastyczne czy jubilerskie).

Saeshin w Twoim laboratorium protetycznym i stomatologicznym

Urządzenia Saeshin są specjalnie konstruowane do pracy w gabinecie stomatologicznym oraz laboratorium protetycznym. Zastosowanie zwłaszcza mikrosilników jest niezwykle przydatne podczas cięcia, szlifowania, polerowania oraz opracowywania materiałów dentystycznych.

Saeshin w pracowni jubilerskiej

Ręczne mikrosilniki Saeshin są szczególnie polecane do bardzo misternych i precyzyjnych prac przy obróbce metali i kamieni w warsztacie jubilerskim.

Mikrosilniki w salonie piękności ( Manicure / Pedicure )

Urządzenia doskonale sprawdzają się przy zabiegach pielęgnacyjnych paznokci w gabinetach kosmetycznych, gdzie stosowane są do polerowania płytki paznokcia.

Saeshin w fabryce, w warsztacie i na biurku majsterkowiczaWszechstronność urządzeń Saeshin powoduje, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane w fabrykach i warsztatach. Urządzenia spełniają bardzo surowe wymogi techniczne i jakościowe, pozwalając na wykonywanie prac ekstremalnych i o bardzo wysokiej precyzji.