Polityka prywatności - Saeshin
Saeshin - sprzęt stomatologiczny
Strona główna O firmie Produkty Informacje i Nowości
Menu

Polityka prywatności

Informacje o stosowanej przez serwis Saeshin.pl polityki prywatności w stosunku do użytkowników serwisu elektronicznego. Celem tej polityki jest zachowanie bezpieczeństwa oraz anonimowości użytkowników serwisu.

Serwis elektroniczny Saeshin.pl gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników serwisu, które zostaną przekazane w jakiejkolwiek formie, gwarantujemy nieniejszym, że powierzone nam dane pozostają poufne i zostaną wykorzystywane i przetwarzane wyłącznie z wolą ich właścicieli.

Anonimowość
Wszyscy użytkownicy witryny pozostają anonimowi, do czasu kiedy sami nie zdecydują inaczej. Wszystkie dane zebrane w jakiekolwiek formie są traktowane jako poufne, nie podlegają udostępnianiu osobom trzecim, chyba, że jest to konieczne do realizacji działań będących wolą użytkownika. Każdy użytkownik serwisu podając swoje dane czyni to dobrowolnie i za każdym razem ma prawo oraz możliwość do ich poprawiania i (lub) usuwania.

Dane statystyczne
W celu analizy aktywności użytkowników w serwisie elektronicznym, zbierane i analizowane są dane statystyczne o oglądalności serwisu i poszczególnych jego części składowych. Dane te pozostają do wyłącznej dyspozycji właściciela serwisu i pozwalają na określenie przyszłych kierunków rozwoju serwisu elektronicznego. Żadne z tych danych nie pozwala jednak na identyfikację pojedyńczego użytkownika.

Dane osobowe
W chwili obecnej Saeshin.pl nie zbiera danych osobowych o użytkownikach serwisu.