Frezarki w gabinecie kosmetycznym - Saeshin
Saeshin - sprzęt stomatologiczny
Strona główna O firmie Produkty Informacje i Nowości
Menu

Frezarki w gabinecie kosmetycznym

Nowoczesne gabinety kosmetyczne wykorzystują frezarki w głównej mierze do skrócenia procesu polerowania płytki paznokci. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu przygotowania paznokci przy zabiegach manicure, pedicure i wykonywaniu tipsów.

Stosowane w tradycyjnych metodach szlifowanie i polerowanie płytki paznokci odbywa się za pomocą pilniczków kosmetycznych. Są to zabiegi pracochłonne, wymagające dużego nakładu czasu i dużej dokładności od której zależy jakość usługi, efekt końcowy i trwałość jej wykonania.

Znacząco czas ten może zostać skrócony poprzez zastosowanie w gabinecie specjalistycznej frezarki skonstruowanej na potrzeby kosmetyczek specjalizujących się w zdobieniu paznokci.

Frezarka kosmetyczna posiada możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej oraz zmiany kierunków obrotów, co pozwala na uzyskanie optymalnych efektów przygotowania płytki paznokcia w czasie wykonywania zabiegu.

Specjalne wymienne końcówki o różnych właściwościach pozwalają na piłowanie, szlifowanie i ostateczne polerowanie płytki skracając znacząco proces przygotowania paznokcia, a tym samym całego zabiegu.

Oferta Saeshin to seria frezarek dedykowanych do gabinetów kosmetycznych oraz dzięki niewielkiej wadze urządzeń dla kosmetyczek, również oferujących swoje usługi w domu klienta.

Zalety stosowania frezarek kosmetycznych:
- skrócenie czasu przygotowania paznokci
- zwiększenie precyzji szlifowania, wygładzania i polerowania paznokci
- uzyskanie lepszego efektu końcowego
- uzyskanie wyżej jakości wykonania dzięki uzyskaniu większej gładkości powierzchni paznokcia
- zwiększenie trwałości zdobienia wynikające z większej dokładności czyszczenia i polerowania płytki paznokcia


Fotografie: Frezarki w gabinecie kosmetycznym