Firma - Saeshin
Saeshin - sprzęt stomatologiczny
Strona główna O firmie Produkty Informacje i Nowości
Menu

Firma

Zakładka o firmie


Polityka prywatności

Informacje o stosowanej przez serwis Saeshin.pl polityki prywatności w stosunku do użytkowników serwisu elektronicznego. Celem tej polityki jest zachowanie bezpieczeństwa oraz anonimowości użytkowników serwisu.

Certyfikaty

Firma Saeshin posiada certyfikaty poświadczające wysoką jakość sprzętu, dzięki stosowanej polityce jakości potwierdzonej uzyskaniem certyfikatu ISO.

Przeznaczenie urządzeń

Produkty Saeshin to urządzenia stosowane głównie w laboratoriach protetycznych - spełniają one najsurowsze wymogi bezpieczeństwa i higieny. Urządzenia te znajdują również zastosowanie w kosmetyce, fabrykach i warsztatach, a także jako narzędzia wspomagające tworzenie rękodzieł (pracownie plastyczne czy jubilerskie).

Bezpieczeństwo użytkowania

Najważniejszym czynnikiem decydującym o prawidłowym i bezpiecznym użytkowaniu sprzętu Saeshin jest przestrzeganie niniejszej zaleceń. Zawsze stosuj się do wskazówek producenta sprzętu w celu ochrony zdrowia i jego bezpiecznego użytkowania.

Dystrybucja i serwis

Informacje o sieci sprzedaży sprzętu w Polsce oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń. Dowiedz się gdzie można przetestować i sprawdzić sprzęt Saeshin.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do wyboru najdogodniejszej formy kontaktu.